Gala Mobile Trends Awards

Mobile Trends Awards to nagrody przyznawane firmom, które postawiły wyzwanie statusowi quo i z sukcesem wykorzystały mobilne technologie w swoich projektach. Już od 7 lat jest to najbardziej prestiżowa nagroda, nazywana Oscarem branży mobilnej w Polsce. Co roku konkurują ze sobą silne marki, które oceniane są za perfekcję, rozwiązanie potrzeb użytkowników, za innowacyjność oraz rozpoznawalność.

Statuetki Mobile Trends Awards przyznawane są przez Kapitułę Konkursową, w której skład wchodzą eksperci od lat związani z branżą mobile. Są to osoby, które nieustannie stawiają sobie wyższe wymagania i z każdym rokiem odnoszą kolejne sukcesy. Rygorystycznie oceniają zgłoszenia. Dzięki temu z łatwością identyfikują słabe oraz mocne strony projektów. Tylko te najlepsze aplikacje oraz kampanie mają szansę na nominację.

Sama nominacja to ogromne wyróżnienie, a wygrana w Mobile Trends Awards to dołączenie do niekwestionowanej elity. Do grona marek, które tworzą projekty mobilne na najwyższym poziomie.

Statuetki przyznane zostaną na uroczystej Gali Mobile Trends Awards, która odbędzie się 1 marca 2018 w Muzeum Sztuki Japońskiej Manggha. Obowiązuje strój koktajlowy. Wstęp mają jedynie nominowani oraz zaproszeni goście.

Gala Mobile Trends Awards 2017

1 marca 2018 - 19:00

Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha
Kraków, ul. M. Konopnickiej 26

Dress code: strój koktajlowy

 • zdjecie
 • zdjecie
nagroda

Laureaci

Laureatami nagród MTA dotychczas zostali między innymi: TVN, Knorr, Unilever Polska, Red Bull Polska, Ministerstwo Środowiska, Miasto Kraków, Raifeisen Polbank Grupa, Onet.pl, P4, Bank PeKaO, Cyfrowy Polsat i wiele innych.

Zasady

Podczas uroczystej gali 1 marca 2018 roku w Krakowie po raz siódmy zostaną wręczone prestiżowe nagrody Mobile Trends Awards. Najlepsze firmy i instytucje z branży mobilnych technologii otrzymają statuetki w 10 kategoriach. Ze zgłoszonych projektów zostaną wyłonione nominacje, z których Kapituła Konkursowa wyłoni zwycięzców. Głos mają również internauci – każdy będzie mógł oddać głos na swój ulubiony projekt lub firmę! Zwycięzcy głosowania internautów otrzymają dodatkowe punkty w rywalizacji o pierwsze miejsce i statuetkę. Podczas poprzednich edycji zostało wyróżnionych około 130 projektów. Regulamin Mobile Trends Awards

rules

Kapituła konkursowa

 • Piotr Biegun

  Piotr Biegun

  Od ponad 7 pracuje w branży IT. W trakcie tego czasu był zaangażowany w realizację projektów o różnej skali, zaczynając od małych startupów kończać na dużych projektach dla korporacji. Dzięki temu mógł osobiście poznać wszystkie aspekty tworzenia produktów cyfrowych i wdrażania ich na różnych poziomach, szczególnie w zakresie: zarządzania produktem, analizy biznesowej i budowania strategii, digital transformation, budowania i zarządzania zespołem IT, sprzedaży, budowania partnerstw, czy wdrażania zmian z zakresu Cx/UX.

 • Kamil Brzezinski

  Kamil Brzeziński

  Ekspert od nowych technologii internetowych. CTO w firmie logistycznej Mashkor. Od wielu lat tworzył i zarządzał popularnymi aplikacjami mobilnymi na polskim rynku. Wcześniej pracował dla takich firm jak Microsoft, Edipresse, Agora, Grupa Allegro czy GG Network, w których wprowadzał na rynek pierwsze aplikacje mobilne (Gadu-Gadu, Allegro, Ceneo, Sport.pl LIVE, Gazeta.pl LIVE, Plotek itp.) często wyprzedzające trendy. Prelegent wielu konferencji poświęconych tematyce mobile i IT. Certyfikowany Scrum Master i Product Owner kochający zwinne metodyki wytwarzania oprogramowania. Wykładowca, konsultant i szkoleniowiec. Wielki fan chmury publicznej. Prywatnie pilot małych samolotów i ojciec trójki dzieci.

 • Patryk Bukowiecki

  Patryk Bukowiecki

  Manager z dziesięcioletnim doświadczeniem i pasjonat technologii, z naciskiem na tę mobilną. Przedsiębiorca odpowiedzialny za kilkanaście najbardziej rozpoznawalnych polskich aplikacji mobilnych (współpracował m.in. z Radiem ZET, Demotywatorami, Open Finance, PAH, ELLE, KULT). Przez dwa lata stał na czele mobilnej rewolucji w Allegro.pl rozwijając kompetencje w zakresie aplikacji, RWD, UX. Na swoim smartfonie instaluje około 30 gier i aplikacji tygodniowo. Konsolowy gracz, fotograf, miłośnik psów.

 • Agnieszka Ferenc

  Agnieszka Ferenc-Stępkowska

  Kierownik Produktu Reklamowego eCommerce w Wirtualna Polska Media. Z branżą reklamową związana od 2008 r. W Wirtualnej Polsce początkowo tworzyła i rozwijała Multimedialną Sieć Reklamową Wirtualnej Polski, AdTotal a następnie kierowała zespołem odpowiadającym za tworzenie i rozwój całościowej oferty reklamowej połączonych spółek. Kierowała grupą roboczą IAB Polska Mobile Marketing. Karierę zawodową rozpoczęła w Agencji Rezerw Materiałowych, gdzie odpowiadała m.in. za przygotowanie i realizację umów i przetargów publicznych związanych z branżą IT. Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Pasjonatka mobile marketingu oraz technologii mobilnych.

 • Łukasz Kuc

  Łukasz Kuc

  Dyrektor Biura Projektów Mobilnych i Internetowych w PKO Bank Polski. Od lipca 2014 roku odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie kanału mobilnego - w tym za aplikację bankowości mobilnej IKO oraz analizy zachowań klientów banku w kanałach elektronicznych. Wcześniej przez 4 lata pracował w Biurze Innowacji PKO Banku Polskiego gdzie m.in. współprowadził projekty rewitalizacji Szkolnych Kas Oszczędności i wdrożenia oferty PKO Junior. Zaprojektował i wdrożył pierwszy w Polsce i prawdopodobnie na świecie serwis bankowości internetowej dla dzieci poniżej 13 roku życia. Od 1999r. związany z branżą finansową, dla której przeprowadził wiele udanych projektów m.in. w internecie. Pasjonat internetu. Autor wielu użytecznych rozwiązań internetowych i mobilnych.

 • Bartłomiej Lewandowski

  Bartłomiej Lewandowski

  Dyrektor zarządzający firmy Mobter, która specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu rozwiązań mobilnych dla banków i firm z branży „FinTech”. W branży IT od 13 lat. Pasjonat nowych technologii i baczny obserwator trendów w branży mobilnej. Zwolennik płatności mobilnych oraz miłośnik funkcjonalnych (a przy tym ładnych) aplikacji mobilnych. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

 • Mikołaj Machowczyk

  Mikołaj Machowczyk

  Partner w butiku doradczym K2 Digital Transformation z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży IT. Przez 6 lat rozwijał biznes aplikacji mobilnych w Wielkiej Brytanii, a od 2011 roku pomaga klientom Grupy K2 wykorzystywać innowacje technologiczne do rozwoju biznesu. W zakresie mobile strategicznie doradzał i rozwijał aplikacje dla PKN ORLEN, PKO BP, Carrefour, PZU, Bank Pekao, IKEA, Leroy Merlin, Getin Bank, Reuters, Coca-Cola i Heineken. Finalista Cannes Lions Innovation 2013 z projektem stworzonym dla PZU.

 • Filip Miłoszewski

  Filip Miłoszewski

  Współzałożyciel i członek zarządu Listonic, działający w branży mobile od 2008 roku. Zaangażowany w rozwój listy zakupów Listonic – jednej z najpopularniejszych polskich aplikacji mobilnych oraz pionierskich projektów m-commerce: Zamów Zakupy i Kupony Żbik. W wolnym czasie współtworzy liberalny magazyn Liberte!. Z wykształcenia programista (Politechnika Łódzka/Coventry University), z zamiłowania webdeveloper, wieczorami jeździ na rowerze, odpoczywa przy dobrych standupach. @milof na twitterze i facebooku.

 • Edyta Przybyłko

  Edyta Przybyłko

  Organizatorka i współzałożycielka Mobile Trends Conference & Awards. Od ponad 9 lat związana z branżą internetową. Kierownik Biura Projektów E-commerce w Marketing Investment Group S.A. który jest wyłącznym dystrybutorem takich marek jak Timberland, linii obuwniczej Lacoste, Umbro, Lotto, New Era oraz tworzy takie marki jak Sizeer, 50style, Symbiosis, Up8. Odpowiedzialna za rozwój i utrzymanie 13 sklepów internetowych i aplikacji mobilnej oraz ich wdrażanie w innych krajach. Miłośniczka mobile, user experience, użytecznego designu i zarządzania projektami. Wykładowca na studiach podyplomowych AGH ze specjalności zarządzanie projektami informatycznymi. Pomysłodawca projektu wykładów i warsztatów o technologiach mobilnych " Z mobilnością w Trzeci Wiek" dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku.

 • Marek Przystaś

  Marek Przystaś

  Marek Przystaś - tato Jasia i Tytusa, współtwórca Duckie Deck i Ciufcia.pl. Od 10 lat tworzy produkty dla dzieci. Pod szyldem Akademii Duckie Deck organizuje warsztaty dla dzieci i rodziców w wielu miastach w Polsce. Z produktów Duckie Deck skorzystało już ponad 8 mln dzieci na świecie.

 • Bartek Pucek

  Bartek Pucek

  Jako Head of Mobile & Digital Projects jest odpowiedzialny za strategię mobile, rozwój portfolio i zaangażowania użytkowników w ramach mobile web i aplikacji. Działając w każdym aspekcie biznesu związanego z rynkiem mobile: od produktu, przez design, development, marketing po transformację i edukację organizacji. Ukończył Executive Education na Stanford Graduate School of Business w Strategic Marketing Management oraz Digital Marketing.

 • Robert Rachwał

  Robert Rachwał

  Od ponad 7 lat właściciel firmy ClickMaster Polska specjalizującej się w tworzeniu dedykowanych stron mobilnych, stron responsywnych (RWD) oraz aplikacji webowych. Współpracował z takimi podmiotami jak Fibaro, Hasco-Lek, Grupa Vive, Budmat, Województwo Zachodniopomorskie czy Miasto Szczecin. Pomysłodawca i główny realizator Mobile Trends Conference, pomysłodawca i przewodniczący kapituły konkursowej Mobile Trends Awards, redaktor naczelny serwisu MobileTrends.pl. Twórca jednego z pierwszych w Polsce raportów na temat mobilnego internetu, autor wielu artykułów branżowych. Współtwórca start-upu myvod.io oraz właściciel kilku sklepów internetowych. Absolwent Elektronicznego Przetwarzania Informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Zarządzania na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Pasjonat i obserwator najnowszych technologii i trendów w branży mobile.

 • Vitaliy Rudnytskiy

  Vitaliy Rudnytskiy

  Pracuje w globalnym zespole Developer Relations w firmie SAP. W centrum zainteresowań: technologie mobilne, rozwiązania Big Data i Fast Data, analityka oraz wizualizacja danych. Absolwent Politechniki Wrocławskiej i studiów podyplomowych na SGH. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako konsultant technologiczny najpierw w Polsce, potem w USA w Dolinie Krzemowej. Blogger, autor, prelegent na konferencjach po obu stronach Atlantyku. W 2010 roku wybrany do grupy SAP Mentors – osób uznawanych za najbardziej wpływowe w społeczności technologicznej SAP. Od kilku lat z powrotem w Polsce, mieszka we Wrocławiu i oddaje się pasji kolekcjonowania starych grafik tego ukochanego miasta.

 • Tomasz Witt

  Tomasz Witt

  Przedsiębiorca działający od 2001 roku w branży mobilnej, ekspert w zakresie produkcji aplikacji. Jest twórcą i prezesem grupy Norbsoft (Norbsoft, app2you, Norbsoft Mobile Ltd w Kanadzie, Norbsoft Łódź, mobiCreative) tworzącej od 2003 roku innowacyjne rozwiązania na rynku mobilnych aplikacji (w sumie prawie 200 realizacji). Do grona klientów grupy Norbsoft należą takie firmy jak SkyCash, British American Tobacco, Electronic Arts, MAN Truck & Bus, NN Investment Partners TFI, Oriflame, Samsung, Scania. Absolwent Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego, a także wykładowca studiów podyplomowych Wydziału Informatyki na Politechnice Białostockiej. Prywatnie pasjonat sportowych samochodów, wyścigów na torach, a także telefonów komórkowych – jego kolekcja obejmuje ponad 100 różnych modeli telefonów od najstarszych walizkowych do najnowszych, zaawansowanych technicznie. Część kolekcji telefonów prezentowana jest w ramach wystawy stałej w Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu.

 • Maciek Wiktorowski

  Maciek Wiktorowski

  Pracuje jako Director of Product Management w Sizmek Inc., największej niezależnej platformy reklamowej. Dawniej dyrektor ds. rozwoju produktów portalowych w Interia.pl. Autor pierwszego w Polsce doktoratu poświęconego strategiom zarządzania ofertą produktów mobilnych na rynku polskich mediów, wykładowca akademicki i autor wielu artykułów branżowych.

Bądźmy w kontakcie

Bądź na bieżąco! Śledź nas w social mediach oraz dołącz do newslettera. W ten sposób jako pierwszy otrzymasz informacje o rozpoczęciu przedsprzedaży biletów, zapisach na call for papers oraz zgłoszeniach do nagród Mobile Trends Awards!

 • fb
 • twitter
 • instagram
 • linkedIn
 • youtube

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Czytaj więcej...

Akceptuję